Tjörns kommuns logotype
Land 4,1 °C Hav 12,4 °C
Medelvind SE 5,8 m/s

Kontaktuppgifter

Störst text
Stor text
Normalstorlek

Vill du veta mer om kommunernas arbete med Nordvästsvenska Initiativet? Du är välkommen att kontakta någon av nedanstående tjänstemän eller politiker.

Tjörns kommun

Ann-Britt Svedberg, kommunchef, ann-britt.svedberg@tjorn.se
Martin Johansen, kommunalråd, martin.johansen@tjorn.se

Stenungsund

Alexander Kassay, näringslivsutvecklare, alexander.kassay@stenungsund.se
Kicki Nordberg, kommunchef, kicki.nordberg@stenungsund.se
Bo Pettersson, kommunalråd, bo.pettersson@stenungsund.se

Orust

Ronny Svensson, kommunutvecklare, ronny.svensson@orust.se
Jan Eriksson, kommunchef, jan.eriksson@orust.se
Kerstin Gadde, kommunalråd, kerstin.gadde@orust.se

Om du företräder du en organisation som vill veta mer om Nordvästsvenska Initiativet, välkommen att höra av dig! Vi kommer gärna och berättar mer om innehållet i detta gemensamma initiativ från Stenungsund, Tjörn och Orust.

Sidan senast uppdaterad 2017-10-02 10.23

Kontaktuppgifter

Tjörns kundcenter
0304-60 10 10













Till Facebook
Till Twitter

Tjörn — Möjligheternas ö hela året och för hela livet

TJÖRNS KOMMUN, Kroksdalsvägen 1, 471 80 Skärhamn, Växel 0304-60 10 00, Tjörns kundcenter 0304-60 10 10, fax 0304-60 10 19
tjorns.kundcenter@tjorn.se - kommun@tjorn.se - webmaster@tjorn.se