Tjörns kommuns logotype
Land 5,8 °C Hav 12,4 °C
Medelvind SSE 2,7 m/s

Kontakta oss

Störst text
Stor text
Normalstorlek

Drop in

torsdagar mellan klockan 16–18 har bygglovsenheten drop-in. Du kan då få 15 minuters rådgivning av någon av de handläggare som finns på plats.

Boka tid
Behöver du längre rådgivning eller vill vara säker på träffa en specifik handläggare är du istället välkommen att boka en tid.

Bygglovshandläggare

Ann Larsson 0304-60 11 45
ann.larsson@tjorn.se

Lars-Erik Feuk 0304-60 11 41
lars.erik.feuk@tjorn.se

Urban Nilsson 0304-60 10 33
urban.nilsson@tjorn.se

Byggnadsinspektörer

Mikael Malm 0304-60 14 07
mikael.malm@tjorn.se

Linus Persson 0304-60 11 47
linus.persson@tjorn.se

Expedition/adminstration

Christina Olsson 0304-60 11 40
christina.olsson@tjorn.se

Birgitta Rolfsdotter Johannesson 0304-60 11 42
birgitta.rolfsdotter-johannesson@tjorn.se

Sidan senast uppdaterad 2017-11-06 08.49
Till Facebook
Till Twitter

Tjörn — Möjligheternas ö hela året och för hela livet

TJÖRNS KOMMUN, Kroksdalsvägen 1, 471 80 Skärhamn, Växel 0304-60 10 00, Tjörns kundcenter 0304-60 10 10, fax 0304-60 10 19
tjorns.kundcenter@tjorn.se - kommun@tjorn.se - webmaster@tjorn.se